logo    AVTOMARKET   Автомаркет  Только оригинальная продукция.Гарантия.Качество.к.т.0662982727,0979938472 


Главная » Фототехника » Фотоаппараты » Фотоаппарат Canon EOS 6D Body (WG) Wi-Fi, GPS


        

Фотоаппарат Canon EOS 6D Body (WG) Wi-Fi, GPS

img

 

Стандартная цена 28 500 Грн
Наша цена:
25 000 Грн

в корзину:
  шт.  

Canon EOS 6D - дзеркальна повнокадрова камера сімейства EOS. Тут є як мінімум два цікавих моменти: вбудований GPS-приймач і Wi-Fi модуль. Так-так, Canon EOS 6D став першою зеркалкой з Wi-Fi на борту і при цьому на сьогоднішній день Canon EOS 6D - одна з найменших повнокадрових цифрових "зеркалок".

Однією з основних особливостей, і одночасно сильних сторін, камери є нова 20,2-мегапіксельна CMOS-датчик зображення 24х36 мм, яка забезпечує світлочутливість від 50 до 102400 одиниць ISO, з урахуванням розширеного режиму. Камера здатна робити знімки з максимальною роздільною здатністю 5472 х 3648 пікселів. Незважаючи на таку велику матрицю, і зовсім вже чимале дозвіл, фотокамера здатна знімати зі швидкістю 4,5 кадру в секунду. Система автофокусу складається з 11 точок (хрестової - центральний датчик). Корекція експозиції змінюється на інтервалі ± 5 EV.

Щоб допомогти фотографам розкрити свій творчий потенціал і вивчити різні напрямки в цифровій фотографії, EOS 6D включає в себе кілька творчих режимів для зйомки зображень. По-перше, це HDR (High Dynamic Range) режим дозволяє камері фотографувати при трьох різних значеннях експозиції і об'єднувати їх в один знімок. Такі фотографії відрізняються приголомшливою деталізацією, кольору і прекрасним контрастом світло-тіні. Так само є кілька режимів, що дозволяють фотографу об'єднувати до 9 окремих зображень в одне складене зображення, без необхідності подальшої комп'ютерної пост-обробки. Чотири різних методу композиції призначені для максимального творчого контролю. Результати роботи режимів можна переглядати відразу ж, за допомогою 3,0-дюймового LCD монітора з роздільною здатністю в 1040000 пікселів і можливістю повороту на 170 градусів! Зверху монітор захищений спеціальним багатошаровим покриттям, яке, не дивлячись на свою надійність, є повністю прозорим і не спотворює зображення, перегляд фотографій і робота в навігаційному меню буде легким і приємним. Використання дисплея в якості видошукача забезпечує 100 відсоткове покриття, легку фокусування і зручне кадрування.

Відеооператори, студенти-кінематографісти і просто творчо незалежні люди по достоїнству оцінять можливості в зйомці Full HD-відео. Камера оснащена режимами NTSC і PAL, може записувати 1080p на швидкості 30 (29.97), 24 (23.976) і 25 кадрів в секунду, 720p при 60 (59,94) і 50 кадрів в секунду, а також відео стандартного формату при 30 (29.97 ) і 25 кадрів в секунду. Камера забезпечує до 29 хвилин і 59 секунд безперервного запису (з автоматичним розбиттям файлу на 4Гб).

Ресурс батареї оцінюється в 1090 знімків (грунтуючись на результатах тестування за стандартами CIPA, проведеного Canon). Слот для карт пам'яті формату SD / SDXC. Інтерфейси: високошвидкісний USB, вихід HDMI mini, відеовихід (PAL / NTSC), зовнішній мікрофон (стерео міні-роз'єм). Передня і задня панелі корпусу виконані з магнієвого сплаву, верхня панель з полікарбонату.

M2MxOWUzYT